Üsküdar Plak Alanlar

Üsküdar Plak Alanlar

Üsküdar plak alanlar firmamız artık üsküdar ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinde plaklarınızı almaktadır. Plak alımında en ön sıralarda olan firmamız siz değerli müşterilerimizin hizmetine girmiştir.

Plak alımın da bizlerin geçmiş tecrübelerine güvenin.

Çünkü  2007 yılından beridir plak alımında lider firma olan plak alanlar firmamız satmak istediğiniz plaklarınızı sitemize girerek plak hakkında bilgi alabilir ve plaklarınızı değerinde satabilirsiniz.

Plaklarınızın öncelikle temizliği sonrasın da kabları ve en son da sanatçısı önemlidir.

Burada ki sıralama da kondisyonun önemli olmasının sebebi en kaliteli sanatçı da olsa plağınızın kondisyonu düzgün değil ise beş bin tl lik bir plak ya çöp olur yada 500 tl zor yapar.

Kabları olması da yine plağın fiyatını yarı yarıya artırır. Yine kaliteli bir sanatçının plağı var ama kabı yok yine fiyatını yarı yarıya düşürür.

Plağınızın kondisyonu güzel ve kabı da orijinal şekilde var sanatçısı da kaliteli plağınızın yapabileceği en yüksek fiyatı yapacağına emin olabilirsiniz.

Ayrıca Plaklarınızın devir kalibresini de bilmeniz gerek. Plak ile az da olsa ilgili iseniz 45, 33, 78 numaralarını duymuşunuzdur.

uskudar-plak-alanlar

üsküdar plak alanlar

45 Lik plak küçük çap da olan plakdır. 33 lük plak büyük plakdır. 78 lik plak da Taş plakdır. Bu sayıların manası plakların devir sayılarıdır.

 

Bu anlatımlarımızın asıl sebebi şu ki, Elinize geçen plağınızın değerini bilmenizdir.

Üsküdar plak alanlar olarak biz sadece plak alımı değil müşterilerimizin bilgi almasına önem veriyoruz. Üsküdar ilçemizin genelin de etkinliğimiz vardır.

Yatırımlarımızı buna göre dizayn ettik. Bunun sebebi de müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde yetişmek için yaptık.

Plaklarımı size nasıl satabilirim ?.

Bu sorunuzun cevabı birkaç şekilde verebiliriz. Öncelikle sitemize girdiğiniz de eğer akıllı telefon kullanıyor iseniz karşınıza çıkacak olan Whatsapp iletişim butonuna tıklayarak direk resim gönderip plaklarınızı satabilirsiniz.

Bir diğer seçenek de, yine sitemize girdiğiniz de iletişim sayfasına girip oradaki yönergeleri takip edin dosya seç butonundan resim yükleyerek bize gönderebilirsiniz.

Plaklarınızı satmak için bizi aradığınız da sizleri müşteri temsilcimiz karşılayacak. Sonrasında plaklarınız hakkında bilgileri alıp size fiyat verecektir.

Anlaştığınız takdirde üsküdar ilçemizin neresinde olursanız olun sizlere ulaşmamız 10 dakikadır.

Üsküdar plak alanlar her zaman siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzun bilmenizdir.

Üsküdar plak alan yer

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim