Ümraniye Plak Alanlar

Ümraniye plak alanlar

Ümraniye plak alanlar, eliniz de bulunan plak, eski plak, taş plak alımı yaptığımızı duyurmak için yazmaktayız.

Eskiden yapılan cazgır veya duvar yazları ile değil değişen teknolojinin kazandırdığı hamleler ile yapmaktayız. Bunlardan biri de site içine yazı yazmak.

Plak alımı yaptığımızı duyurduğumuz gibi aldığımız plaklar hakkında bilgi de sunan sitemiz ve yazımız geniş kitleleri etkilemektedir.

Çünkü Plak alanlar firmaları genellikle başka sektör de olsa da google reklamların da dahi plak alanlar diye reklam vermektedir. Arama motoruna “plak alanlar” diye yazdığınız da göreceksiniz ki plak alanlar ya antikacı ya ikinci el alım satım yapan firma yada sosyal medya hesapları.

umraniye-plak-alanlar

ümraniye plak alanlar

Yani kısacası sadece plak alanlar diye site yok. Bunun sebebi de müşterilerimizin bilgisizliğinden faydalanmak için bu sektöre yönelmeleri.

Çünkü müşterilerinin plak hakkında bilgisi az olduğu için (olanları kast etmiyoruz) yukarıda sıraladığımız firmaların uyanıklığı ile müşterilerimiz de bulunan lakların içinde ki kaliteli ve para yapan plakları bildiklerinden ucuz fiyata alabildikleri için bu sektöre yöneliyorlar.

Eski plak alanlar diye veya taş plak alanlar diye olur olmaz sitelerin ilan verdiğini ve yazı yazdığını göreceksiniz.

Ama taş plaklarının devri kaç deseniz bilemezler.

Ümraniye plak alanlar firmamız siz değerli müşterilerimizin elinde bulunan 45 lik, 33 lük ve taş plaklarınızı almaktayız.

45 lik – 33 lük ne demektir ?.

Bu rakamlar plakların devir rakamlarıdır. 45 lik dediğimiz plaklar küçük boy plak olarak bilinir. 33 lük plaklarda büyük boy plaklardır.

Bu plakların devrini bilmek satacağınız zaman da bizlere bilgi verirken daha güzel olur. Fiyat bakımından siz değerli müşterilerimizin faydasınadır.

Ümraniye ilçemiz de ki tüm mahallelerde hizmetlerimizi iyi bir şekilde sunmak için yatırımlarımızı yapmış bulunmaktayız.

Plaklarınızı satmak istediğiniz de siz değerli müşterilerimize daha hızlı ulaşmak için kurduğumuz bu sistem sayesinde hızlı müşteri memnuniyetini sağlamaktır

Ümraniye plak alanlar firmamızın yapısal tüm eksikleri tamamlanarak bu yazımızı yazdık ki ilan niyeti ile sitemizde yayınladık. Bu yazımızı yazma sebebimiz Ümraniye ilçemizde plak satmak isteyen müşterilerimize en hızlı şekilde ulaşmayı gözetmek içindir.

Plak alanlar olarak sizlere en güzel fiyatlar ile plak alımında hizmet vermekteyiz. Bizi aramadan plaklarınızı satmayınız.

Ümraniye plak alan yer

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim