Sultanbeyli Plak Alanlar

Sultanbeyli Plak Alanlar

Sultanbeyli plak alanlar ilçe genelinde elinizde bulunan plak, long play, taş plak, 33 lük plak, 45 lik plaklarınızı değerinde almaktayız.

Plaklarınızı bize satmadan veya fiyat sormadan önce bilmeniz gereken genel bilgileri verelim ki plaklarınızı satarken zorluk çekmeyeseniz.

Plak devirlerine göre de anılır. 45 lik diye bilinen plaklar küçük plaklardır. 33 lük diye bilinen plaklar da büyük plaklardır.

Ayrıca 78 lik dediğimiz taş plaklarda vardır. Bu plaklar antika plak kategorisine de girsede bizde alıp satmaktayız.

sultanbeyli plak alanlar

sultanbeyli plak alan yerler

Bir plak modeli de var ama bu plağı az kişi bilir. Bu plağımızda silindir plaktır. İlk plak modeli de bu silindir plaktır.

Diğer bir bilgi de plakların kondisyonu ile alakalıdır. Plakların kondisyonu sizin plaklarınızı satarken fiyatını yükseltip düşürecek bir etkendir.

Plak kondisyonuda 10/0 üzerinden değerlendirilir. Bir plağın 10/8 kondisyonu ile anılması bu plağın temiz olduğuna delalet eder ve çiziklerin çokluğuna göre bu rakam düşer.

Sultanbeyli plak alanlar olarak plaklarınızı satmak istediğiniz de bizlere sormadan satmayınız. Bunun sebebi de plaklarınızın değerinde satılmasına yardımcı olmayı istemekteyiz.

Eviniz de oturmaktasınız ve ailenizden kalan plaklarınız var ve bunları değerlendirmek istediniz.

İşte burada biz devreye girmekteyiz. Arama motoruna “plak alanlar” diye yazdığınız da sitemize girip plaklarınızın değeri hakkında bilgi alabilir, fiyat sorabilir veya plaklarınıza değer bulursanız satabilirsiniz.

2007 yılından beridir plak alımı yapmamız münasebeti ile plak konusunda kendimizi geliştirdiğimiz için plak konusunda sizle yardımcı olabiliriz.

Hangi sanatçının plağının değeri veya kondisyonu konusunda sizlere en hızlı ve en doğru bilgileri verebilecek kapasitede bir sitedir.

Plağımı size nasıl satabilirim ?.;

Bu sorunuzun cevabı şu şekilde cevaplarız ; Çok kolay deriz.

Bunun için de sizlere ön bilgi olması babın da sizlere bilgi verelim. Akıllı telefonlarınızdan sitemize girdiğiniz de sizlere ana sayfamızın üst bölümün de “Tıkla Ara” butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Ama Ben telefonla konuşmak istemiyorum diyorsanız. Size diğer bir iletişim yönergemizi söyleyelim.

Sitemize mobil telefon üzerinden girdiğiniz de sizlerin karşısına yeşil ve üzerinde whatsapp iletişim butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak Hızlı resim gönderip plaklarınızı değerinde ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Bende bunlardan hiç birisini yapacak bilgim yok diyorsanız. Siz değerli müşterilerimize diğer ir iletişim yönergemizi söyleyelim.

İletişim sayfamıza girip “Dosya yükle” butonuna tıklayarak masa üstü bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan direk resim atabilirsiniz.

Sultanbeyli plak alanlar firmamız elinizde bulunan 45 lik, 33 lük, taş plak, Plak, long play ürünlerinizi değerinde almaktayız. Hemen iletişime geçin.

Sultanbeyli plak alan yerler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim