Şile Plak Alanlar

Şile Plak Alanlar

Şile plak alanlar hizmetlerine başlamış bulunmaktadır. Eliniz de ve aileniz den kalan eski plak, taş plak, long play, 45 lik, 33 lük plaklarınızı güzel fiyata almaktayız.

Plak denince akla 1980 ler gelir ki o zaman anadolu pop rock ve arabesk zirvedeydi. O zamanın bu müzikleri plak üzerinden dinlemek zengin işi olsa da sonrasında ortadan kalktı ve adı anılmaz oldu.

Günümüze kadar plak, kaset, cd ve bundan sonra teknoloji o kadar gelişti ki ne kaset kaldı ne plak nede cd ve bunların yerini usb hafıza aygıtları aldı.

Bunun oluşması ile beraber müzik de ki kalite düştü ve yeniden millet eskiye dönmeye başladı. Öncelikle pikapları almaya başladılar dekoratif amaçlı baktılar dekoratif duracağına plak çalayım dinleyeyim dediler ve bu şekilde bir rüzgar oldu ve şuanda en kaliteli müzik dinlemek eski plakları dinlemek ile oldu.

Bizde plak alanlar olarak bu gelişimi zaten yakından takip ediyorduk. Baktık ki talep çoğaldı plak alım işine 2007 yılında tüm istanbul genelinde başladık.

Bu yazımızı şimdi yazmamızın sebebi de eski sitemizin çökmesi ile beraber gelişti. Sitemiz yenidir ama açılış tarihimiz 2007 yılıdır.

Şile plak alanlar olarak yine İnternet üzerinden plaklarınıza talibiz. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşarak elinizde bulunan plak, longplay, 45 lik, 33 lük ve taş plaklarınızı değerinde almaktayız.

Ailenizden kalan eşyaların arasında baktınız ki eski plaklarınız var. Bunu değerlendirmek için ne yapmanız gerekir. Öncelikle bu sorunun cevabını verelim ki bilgi sahibi olasınız.

şile plak alan yerler

Şile plak alan yerler

Elinize geçen bu plakları öncelikle iyi korumanız gerekir, çünkü bu plaklar yıllardır durduğu için plastiğin de yanı PVC de sertleşme olur ve çizilmesi ve kırılması kolay olur. Plak da çizik ve kırık plak çöp diye tabir edilir.

Bunları korudunuz hemen kabları yok ise her plağın arasına gazete koyarak korumaya alabilirsiniz.

Daha sonra sanatçı  tespiti yapmanız gerekir çünkü bir plağın diğer nedenler gözden geçirildikten sonra para etmesinin en büyük sebebi sanatçısıdır.

Örnek verecek olur isek;

Ahmet kayanın kondisyonu 10/5 olan plağı, ümit besen’in 10/9 kondisyonu olan plağından pahalıya satılır.

Onun içindir ki elinize geçen plağı ilk önce korumaya almanız gerekir.

Şile plak alanlar olarak şile ilçemizin tüm mahallelerinden bizi arayarak plaklarınızı değerinde satabilir veya fiyat alabilirsiniz.

Bizim ile iletişime geçmek de çok kolaydır. Sitemize girip akıllı telefonlarınız ile hemen whatsapp iletişim butonundan resim göndererek plaklarınızı satabilir veyahut fiyat sorabilirsiniz.

Diğer bir seçenek de Sitemize girip iletişim sayfamızda ki dosya yükle butonuna tıklayarak resim yükleyip yönergeleri doldurup bize resim gönderim fiyat sorabilir plağınızı yüksek fiyata satabilirsiniz.

Eliniz de bulunan plaklarınız için hemen arayabilirsiniz. Plak hakkında veya plak nedir gibi soruların cevabını öğrenmek için tıklayınız

Şile plak alan yerler 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim