Sancaktepe Plak Alanlar

Sancaktepe Plak Alanlar

Sancaktepe plak alanlar, artık plak alım hizmetine ilçe genelinde başlamış bulunmaktayız. Elinizde bulunan Plak, eski plak, taş plak, silindir plak ve bunlara bağlantılı olarak pikap ve gramofon ve fonograflarınızı da almaktayız.

Plak alımını ilçemizin tüm mahallelerinden ne hızlı şekilde almaktayız. Bunun için de Sancaktepe ilçemiz de plaklarınızı hızlı bir şekilde almak için tüm yatırımlarımızı yapmış bulunmaktayız.

Sancaktepe ilçemizin tüm mahalle ve semtlerin de hizmet vermekteyiz. Bizlere sitemiz üzerinden iletişim bilgilerine ulaşarak bizlere resim göndere bilir ve müşteri temsilcimizi direk araya bilirsiniz.

sancaktepe ilçemizde plaklarınızı alıyoruz

sancaktepe plak alan yerler

Plak alanlar olarak siz değerli müşterilerimizin bize sormadan plaklarınız satmanızı istemiyoruz.

Bunun sebebi de arama motorlarına “plak alanlar” yazdığınız da karşınıza çıkacak siteleri görmeniz yetecektir. Orada dikkat ederseniz eğer Sitelerin ana domain adresleri ya antikacı ya ikinci el alım satımı yapan firma yada sosyal medya hesapları.

Sizleri bu konuda uyarmak da bizim sorumluluğumuzdadır.

Sizlerin daha iyi fiyata plaklarınızı Plak sektöründe olan firmaları tercih etmenizi söylemek zorundayız. Bunun sebebi de plaklarınızın fiyatları ile alakalıdır.

Normalde arama motorunda çıkan firmalara yan iş olarak yaptığı için plaklarınıza bizden düşük fiyat verecektir.

Plaklarınızı bizim gibi işi sadece plak ve pikap alım  satımı yapmak olan firmalar değerini daha iyi bilerek size fiyat verecektir.

Sancaktepe plak alanlar  firmamız Anneannenizden kalan valiz için de ki plaklarınızın değerini bilerek alır ve ona göre fiyat verir.

Plaklarınızı nasıl alıyoruz ?.

Elinize geçen plaklarınızı İnternet üzerinden satmak istediniz ve sancaktepe mevlana mahallesinde oturmaktasınız. Artık eskisi gibi sokağa çıkıp plak dükkanı aramanıza gerek kalmadı. Evinizde otururken bizlere İnternet üzerinden satabilirsiniz.

Arama motoruna ” plak alanlar” diye arattırdığınız da www.plakalanlar.org sitemize girip plaklarınızı kolayca satabilirsiniz.

Bunun için de mobil telefonlarınızdan sitemize girdiğiniz de karşınıza hemen whatsapp iletişim butonu çıkacak. Hemen tıklayıp bize resim gönderin müşteri temsilcimiz 10 dakika için de size dönüş gerçekleştirip plaklarınızı sata bilirsiniz.

Ayrıca masa üstü bilgisayarınızdan giriyor iseniz iletişim sayfasından dosya yükle butonu ile resim yükleyip göndere bilirsiniz.

45 lik, 33 lük, taş plak ve silindir plaklarınızı sancaktepe plak alanlar firmamıza güvenilir bir şekilde satabilirsiniz.

Sancaktepe plak alan yer

Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim