Plak Alanlar

Plak Alanlar

Plak alanlar sitemiz artık açılmıştır. Şimdi tüm bildiklerinizi unutun. Artık plaklarınızı satarken iki kere düşünün. Plak alım satımında en güzel fiyatı veren firmamız geçmişinde kendini geliştirerek bu günlere geldi. Artık İstanbul ve Türkiyemizin her yerinden  bizlere plaklarınızı satabilir ayrıca fiyat alabilirsiniz.

Plak alım işi yapmak gerçekten her firma sahibinin veya internet sitesi sahibinin yapacağı iş değil. Birincisi Tüm sanatçıların fiyatını bilmesi gerekir ve müşterileri kandırmadan değerini vererek alım yapması gerekir.

plak-alanlar-logo

Plak alanlar

Plak alanlar firmamız 13 ocak 2007 tarihinde açıldı. Sitemizi yeni kurmamızın sebebi eski sitemizi kendimizin çökertmesi ile sıfırlanan sitemizi bir daha kullanamadık.

Bizde hemen bu sitemizi açma gereği duyduk bunun sebebi de siz değerli müşterilerimiz siniz.

Plak alanlar olarak biz müşterilerimizi hiç bir zaman yarı yolda bırakmadık. İstanbul genelinde plak satan tüm müşterilerimize ulaştık ve değerinde plaklarını aldık.

Plak satmak için artık uğraşmanıza gerek yok. Bizleri iletişim sayfamızdan ulaşarak hemen güncel fiyatlarımızı öğrene bilirsiniz. Eski plaklarınızı da bizim ile değerlendire bilirsiniz.

Plaklarınızı satmadan önce Ana sayfamızdaki plak bilgilerine bakarak elinizdeki plakların ne olduğunu öğrenip daha güzel satabilirsiniz. Çünkü plaklarınızı satmak için bizleri aradığınız da sizlere soracağımız tek şey kaçlık plak ?. Sonrasında siz 45 lik veya 33 lük mü yoksa taş plak mı bilemeyeceksiniz.

Biz olmasak da her hangi bir plak alım firmasını arasanız da aynı sorulara muhatab kalacaksınız. Onun için de plak hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Plakları nasıl satabilirsiniz ?

Plaklarınızı bizlere nasıl  satabilirsiniz ?. Plaklarınızı bizlere en kolay sitemizin iletişim bölümünden plak  resmi yükleyerek plak resimlerinizi göndererek yapabilirsiniz.

Plaklarınızın güzel fiyat yapması için gereken şey kondisyonunun temiz olması ve plağınızın kabının olması. Kabının olması orijinalliğini öne çıkartır. Buda fiyatı artırır.

Kabının olması satış amacınız için daha güzeldir. Her gittiğiniz firma en bilinmeyen sanatçıda olsa kabı olduğu için size fiyat verecektir. Plaklarınızı bize satmak istediğiniz de mobil telefon üzerinden bize ulaşıyor iseniz Whatsapp üzerinden resim gönderip hemen fiyat alabilirsiniz.

Plak alanlar olarak Bizde sizlere bilmediğiniz plakların geçmişi veya fiyatı hakkında bilgi vererek hem plağınızı bilerek satmanızı hem de bu işten kar etmenizi sağlayacağız.

Son Yorumlar

 1. hilal cebeci

  Cevapla

  plaklarımı değerinde aldığınız için teşekkürler.
  firma sahibi ziya beyi de böyle güzel bir site kurdukları için tebrik ederim.

 2. Filiz arcayürek

  Cevapla

  Plak hakkında kısada olsa verdiğiniz bilgiler gerçekten güzel
  Sayenizde planlarını değerinde sattım

 3. Salim

  Cevapla

  Plak alımı yaptığınız siteniz üzerinden plaklarımı değerinde satabildim.
  Teşekkürler güzel bir hizmet olmuş

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim