Pendik Plak Alanlar

Pendik plak alanlar ilçemiz genelinde elinizde bulunan plaklarınızı değerinde almaktadır. Bu yazımız ilan niteliği taşısa da siz değerli müşterilerimize bilgi vermek içinde yazımızı yazmaktayız.

ilçemizde oturmakta iseniz elinizde bulunan plaklarınızı dükkan dükkan gezerek satmak için uğraşmanıza artık gerek kalmadı.

Sitemiz üzerinden bize ulaşarak plaklarınızı en rahat şekilde fiyat alabilir plaklarınızı satabilirsiniz. Yine de size yapacağımız uyarıları da göz arı etmeyin.

Bu uyarılarımız sizlerin plaklarınızı satarken karşılaşacağınız olumsuzlukları engelleyecektir. Plak satmaya niyetlendiğiniz vakit arama motoruna “plak alanlar” yazdığınız da karşınıza çıkacak sitelere dikkat edin göreceksiniz ki bir çoğu kendi işlerinin yanın ek iş olarak plak alımı yapmaktadır.

Firmamızın tamamen plak işi ile uğraşmasının siz değerli müşterilerimize katkısı, satacağınız plaklarınızın en üst rakamdan değer bulmasını sağlayacaktır.

Ailenizde veya büyüklerinizden kalan plaklarınızı satmaya niyetlendiğiniz de sitemize girip müşteri temsilci numaramızı arayarak plak satmak istediğiniz de sizlere müşteri temsilcimiz bir kaç soru soracaktır.

pendik-plak-alanlar

pendik plak alanlar

Bu soruları ne olacağını burada yazalım ki; bizi aradığınız da sizlerden soracağımız sorulara doğru yanıt verip plağınızı bize en güzel fiyata satabilesiniz.

Bu sorulardan ilki “kondisyonu” Plağın kondisyonu üzerindeki çizik ve çatlağı ile alakalıdır. Pendik plak alanlar olarak plağın kondisyonunu 10 üzerinden değerlendirerek bize söylemenizi isteriz.

Çünkü bu sorun plağın bozuk çalmasına sebep olacaktır. Mesela çatlak bir plak bizim için çöp niteliğindedir.

Ama çizik plakların bizim için satılabilir ama fiyatı düşük olması gereken plaklardır. Bu değerlendirmeyi de 10 üzerinden 5 verdiğimiz bir plak dinlenilebilirdir.

Ama 10 üzerinden 8 verdiğimiz bir plak gayet güzel bir plak dır.

Plaklarınızın fiyatını artıran başka bir sebep de, plaklarınızın orijinal kablı olması bir plağın fiyatını yükseltir.

Kısa bir örnek Sanatçısı güzel olan plağın kabı olmaz ise 50 tl yapan bir plak kablı olması üzerine 100 tl gibi fiyat yapabilir.

Bilgi vermeye bize nasıl hızlı ulaşabilirsiniz ile devam edelim.

Pendik plak alanlar firmamıza plak satmak istediğiniz de Bizlere İnternet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Açılan sitemizin üst sekmesinde  “Hemen Ara” butonu ile bizi hemen arayabilirsiniz.

İkinci bir seçenek de Mobil telefondan girdiğiniz de karşınıza Whatsapp düğmesi çıkacaktır. Hemen tıklayıp whatsapp üzerinden plaklarınızın resimlerini atarak müşteri temsilcimiz ile hemen iletişime geçip plaklarınız hakkında hem bilgi hem de fiyat alabilirsiniz.

Pendik plak alan yer

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim