Kartal Plak Alanlar

Kartal plak alanlar firmamız hizmete girmiştir. Plaklarınızı satmak için uğraşmanıza gerek kalmadı. İnternet sitemiz üzerinden plak satışınızı gerçekleştirmeniz için bu yazımızı yazmaktayız.

Kartal ilçemizde oturmaktasınız ve elinizde bulunana plaklarınızı değerlendirmek istiyorsunuz. Bunun için internet arama motoruna “plak alanlar” yazdınız.

Göreceksiniz ki sıralamada çıkan tüm siteler aslında gerçek işleri plak almak değil. Antikacı, ikinci el alım satım yapanlar ve diğerleri.

Bunları üst sırada görmenizin sebebi de sitelerinin güçlü olması dolayısı ile üst sıralarda görmenizi arama motoru sağlıyor.

kartal-plak-alanlar

kartal plak alanlar

Bunu açıklamamızın sebebi siz değerli müşterilerimizin elinde bulunan plaklarınızı satarken satacağınız firmanın gerçekten plak alanlar  sitesini bulmanız ve plaklarınızı değerinde satmanız içindir.

Plaklarınızı bizlere satmanız için öncelikle plaklarınızın kondisyonunu ve sanatçısının bilgisini iyi bilmeniz lazım bunun içinde plaklarınızı tek tek kontrol edip sonrasında satışa sunmanız gerekmektedir.

Kondisyon nedir ?.

Plaklarınızın kondisyonu üzerinde olan çiziklerin çokluğu ve buna bağlı olarak ses kalitesinin düşüklüğüne kondisyon denir.

Plaklarınız temiz ve üzerinde çizik yok ise kondisyonu 10 demektir.

Kartal plak alanlar olarak bizlere satmak istediğiniz plaklarınız hakkında bizlere gerçek bilgiler verir seniz plaklarınız değerini de o kadar yüksek fiyat alabilirsiniz.

Eski plak bulduğunuz da veya ailenizden kalan plaklar olduğunda bize sitemiz üzerinden ulaşarak plaklarınızı değerinde satabilirsiniz.

Kartal ilçemizin hangi mahallemizden ararsanız arayın sizlere 10 dakika içinde ulaşabiliriz.

Bunun içinde bizi arayarak müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmenizde vereceğiniz bilgiye göre anlaşma sağlayıp vereceğiniz adrese 10 dakika içinde gelerek plaklarınızı alıyoruz.

Nasıl iletişime geçebilirsiniz ?.

Kartal plak alanlar ile iletişime bir kaç seçeneğiniz var.

Sitemiz üzerinde ki iletişim sayfamızda Telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

İletişim sayfamızda ki resim gönderme işlemi yaparak bizlere ulaşabilir ve plaklarınıza fiyat alabilirsiniz.

Diğer bir seçeneğimiz de eğer akıllı telefonlarınızdan sitemize girdiğiniz de karşınıza çıkacak olan whatsapp iletişim düğmesine tıklayarak whatsapp üzerinden resim yükleyip gönderip plaklarınızın değerini öğrene bilir ve bizlere satabilirsiniz.

Plak alanlar olarak ayrıca eliniz de bulunan pikaplarınızı da almaktayız. Ailenizden kalma plakların yanında pikap olması da muhtemeldir. Bu pikabınızı da satmak için yer aramanıza gerek yok.

Pikaplarınızı fotoğraflayıp bize gönderir iseniz sizlere fiyatını verip kabul ettiğiniz takdirde pikaplarınızı da alırız.

Kartal Plak Alan yerler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim