Kadıköy Plak Alanlar

Kadıköy Plak Alanlar

Kadıköy Plak Alanlar, Yeniden Hizmete girmiştir. Satmak istediğiniz plaklarınızı değerinde ve en hızlı şekilde bizlere satabilirsiniz. Plak dediğimiz de aklımıza 1960 lardan sonra müziğim kalitesi artmış olup 33 lük ve 45 lik dediğimiz plaklar üretilmiştir.

Bu akım öyle güçlü büyüdü ki ve kaliteli müzik piyasaya sürüldü ki 2020 yılında bile en çok aranan müzik kayıt malzemesidir. Bizde Bu plakların kaybolmasını önleyerek yeniden müzikseverlere  kazandırmaktır.

Kadıköy ilçemizin de eskiye dayanan mazisi vardır. Bizde bu mazisinin içinde ne kadar çok plak saklı olduğunu bilmekteyiz. Belki evinizin bir köşesinde, belki ninenizin sandığında ve belki de babanızın televizyon dolabında saklı duruyor. Bu plakların para yaptığından haberiniz yok.

kadikoy-plak-alanlar

Kadıköy plak alanlar

Plak firması olarak bizde bu plakları piyasaya çıkartıp yeni müşterilerine onlara daha çok değer veren birine teslim etmektir.

Bunda sizde takdir edersiniz ki bir kar payımız olacak. Firmamız hızlı alış verişi sevdiği için bize getireceğiniz ne kadar çok plak olsa da bizler size nakit sıkıntısı çekmeden hemen paranızı verip plaklarınızı alıp hemen değerlendirmekteyiz.

Kadıköy plak alanlar, siz değerli müşterilerimizin Kablı veya kabsız elinizde bulunan tüm plaklarınızı değerlendirmektedir. Plak alım firması olarak internet arama motorlarında arattırdığınız da Karşınıza bir çok asılsız firma çıka bilir.

Siz değerli müşterilerimizi bu yönde de uyarmak isteriz. Bunun da kirlilik sebebi plakların peşin para ile alınıp satılması ile alakalı çünkü bizim gibi işyeri açıp vergi vermeden sadece İnternet üzerinden firma gibi gözüken kişiler var.

Kadıköy plak alan yer olarak bizde bu konuda müşterilerimizi uyarmayı borç biliriz. Daha bu konularda ve daha başka konularda siz değerli müşterilerimizi uyarmaya devam edeceğiz.

Plak alımı yaptığımızı kadıköy ilçemizin tamamına veya kadıköy de evi olup da başka ilçelerde oturan müşterilerimize de bu yazı sayesinde ulaşmayı murad etmekteyiz.

Plağımı nasıl hızlı satabilirim ?.

Bizlere ulaşmanızın ve plaklarınızın hemen satmanızın bir kaç seçeneği mevcuttur. Bunlardan bir tanesi Telefon numaramızdan direk arayarak müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz.

Bir başka iletişim seçeneği de; Sitemize girip iletişim sayfasından bizlere direk resim gönderip plaklarınız hakkında fiyat alabilirsiniz.

Ayrıca Mobil akıllı telefonunuzdan sitemize girdiğiniz de zaten hemen Whatsapp uygulamaya ulaşmanız için buton veya düğme yerleştirdik. O düğmeye dokunup hemen plak resimlerinizi müşteri temsilcimize gönderip fiyat alabilirsiniz.

Kadıköy plak alan yerler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim