Hakkımızda

Plak alanlar olarak 2007 yılında plak alım satım işine girmiş bulunmaktayız. Firmamızı açtığımız o tarihten sonra plak işinin inceliklerini öğrenip müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için piyasa yapmak için çalışmaktayız.

Bu bağlamda gördük ki Plak alımı yapmak için yatırımlara gerek var. Bunun için de ilk önce avrupa yakasına şube açmakla başladık.

Bakırköy Terakki caddesin de bulunan şubemizi de 2008 yılında bünyemize katmış bulunmaktayız. Ama gördük ki yine de eksiklerimiz var.

Plak alanlar olarak eleman eksiğimizi hissedip  Hem merkeze hem de şubemize yeni elemanları alarak müşterilerimize en hızlı hizmet, sunmaktayız.

Firma Sahibi Ziya çifcibaşı  Plaklarınızı değerinde almak için tüm elemanlarımıza müşterilerimizin hakkına girmeyin plakları kar yapacak şekilde alın diye talimat vermiştir.

Çünkü kar ettiğimiz  ve karı zararı belli olan bir  ürün olan plaklara yalan katarak sırf fazla kazanacağız diye müşteriyi kandırmaya gerek olmadığını elemanlarımıza talimat verip plaklarınızın değeri ne kadarsa o fiyatı söyleyip alın dedi.

Bizde Plak alanlar olarak bugüne kadar kendimizi geliştirerek bugünlere geldik. Artık her türlü plak, taş plak ve pikap, gramofon ve fonograflar hakkında müşteri temsilcilerimizi eğiterek bilgi sahibi olmasını sağladık.

Müşterilerimizin bize soracağı sorular karşısında her türlü cevabı vermeye hazırız.

Bundan sonraki süreçte plak satım işini de geliştirerek Plak mezatı Instagram üzerinden yaparak Sizden aldığımız plakları direk müşteriye sunmaktayız.

Hizmetlerimiz daha iyi seviyeye gidecek ve gitmesi içinde plak alanlar olarak çok çalışacağız.

Plak Alanlar Firma Sahibi

Ziya Çifcibaşı

× Whatsapp İletişim