Eski plak alanlar

Eski plak alanlar

Eski plak alanlar yazımızı yeniden yazmamızın sebebi diğer sitemizin çökmesi ile mecburiyet gerektirmiştir. Plak alımında Türkiyenin bir numaralı firması olan plak alanlar yeniden kurduğumuz sitemiz ile kaldığı yerden devam etmektedir.

Eski plaklarınızı daha iyi fiyatdan değerlendirmek için bizlere hemen ulaşıp plaklarınız hakkında tam bir bilgi ile öğrenebilirsiniz.

Plak denince akla gelen ilk şey müzik olsa da bunu düşünen sadece koleksiyonerler kalmıştır. Bunun da sebebi plakların para ettiği için eline geçen müşterimizin bunu hemen değerlendirmek için bizi arayıp iyi fiyat bulunca

eski-plak-alanlar

Eski plak alanlar

satması ile başlamıştır.

Bizde bu aldığımız eski plakaları müziği tam tadında dinlemek isteyen koleksiyoncu müşterilerimize satmaktayız. Gelişen dijital dünya müzik doğallığınıda bir şekilde etkilemiştir. Çünkü plak ile dinlenen müzikden alınan haz öne çıkmıştır.

Bunun içinde az bir şey eski tarz müziğe tutkusu olan hemen kendine bir pikap alıp sevdiği sanatçıların plaklarını aramaya başlıyor.

Ama şunu bilmeleri lazım ki plak devirlerini ve plakların kondisyonları gibi bilgileri öğrenip ona göre alışveriş yapması lazım gelir.

Bizde Plak alanlar olarak bu yazılarımızı her ne kadar elinizde bulunan eski plakları almak için yazmış olsak da yine de plak müşterilerimize bilgi vermekten de geri durmuyoruz.

Bu bilgileri de kısada olsa her yazımızda vereceğiz. Ayrıca Sitemizde oluşturacağımız bilgi sayfasında eksisi artısı ile plak ve pikap hakkındaki  tüm bilgileri siz değerli müşterilerimize sunacağız.

Eski plak alanlar diye yazdığımız bu yazımızın amacı da kapanan eski sitemizin yeniden burada açıldığını duyurmak ve eski plaklarınızı yenden almaya başladığımızı duyurmak içindir.

Eski plaklarınızı nasıl satabilirsiniz ?.

Eski plaklarınızı elinize aldığınızda bize satmak için sitemize girip iletişim sayfamızdan veya whatsapp iletişim butonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaştığınızda sizden plağınızın Kondisyonu, plağınızın kaç devirlik olduğunu, kabını ve sanatçı ismini soracağız.

Bu soracağımız kriterlerin aslında sizin faydanıza olduğunu bilmeniz gerekiyor. 

Çünkü vereceğiniz her yanıtın eski plağınızın değerini yükseltir veya düşürür. Ayrıca bu vereceğiniz yanıtların doğru olmasına dikkat etmenizde fayda olacaktır.

Birincisi Plağın kondisyonu çok önemli; Bu önem sevilen bir sanatçı da olsa değeri yüksek olan eski plağınızın değerini düşürür.

2. Plağınızın kaç devi olduğu; Deviri yine fiyatı ile alakalıdır. Mesela 45 lik dediğimiz küçük plak para eden sanatçının 33 lük (büyük) plağın yanında fiyatı her zaman aşağıdadır. Onun için plağınızın kaçlık olduğu çok önemlidir.

3. Kabı varmı yokmu; Eski plağınızın kabının olması ve olmaması açısında fiyatın önemi büyüktür. Kablı bir plak kabsız plağa göre yarı yarıya pahalıdır.

4. En önemlisi olan budur Sanatçı Kim; Sanatçısının önemi en fazla önem taşıyan şey olsada yukarıda saydığımız her şey kombine fiyatı artırır.

Bizde Eski plak alanlar olarak sizlere bu bilgileri verelim ki bize satacağınız eski plaklarınızı değerinde satın.

Eski plak alan yerler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim