Çekmeköy Plak Alanlar

Çekmeköy plak alanlar

Çekmeköy plak alanlar olarak ilçemiz genelinde plak, taş plak alımına başladığımızı bu yazımız ile duyurmaktayız.

Plak alımı yaptığımızı bu ilan niteliğinde ki yazımız ile tüm Çekmeköy ilçemize duyurmaktayız. Plak müzik piyasasının orijinal ses kalitesi olması dolayısı ile talep görmektedir. Bizde plak alanlar olarak bu ticareti 2007 yılından beridir yapmaktayız.

Bu piyasaya dürüst güvenilir firma olarak adımızı yazdırmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Plak alanlar firmamız plak alımın da müşterilerimize hızlı hizmet vermek için tüm yatırımlarını yapmış bulunmaktadır.

cekmekoy-plak-alanlar

çekmeköy plak alanlar

Bunun için de Elaman alımı ve araçlarımızın yatırımını yaptık. Artık Çekmeköy ilçemiz de eski plaklarınızı taş plaklarınızı hatta ilk plak modeli olan silindir plaklarınızı alıyoruz.

Plak satarken dikkat etmeniz gereken bilgileri de verelim ki siz değerli müşterilerimiz plaklarını değerinde satabilsin. Bu plakları bize satın diye değil istediğiniz her yere satabilirsiniz. Ama fiyatı bize sormadan satmayınız

Plakların çeşitleri nedir ?.

Plaklar 4 çeşitdir.

  1. 45 lik plak
  2. 33 lük plak
  3. Taş plak
  4. Silindir plak

45 Lik plak, küçük plakların adıdır. Ebatı küçük olduğu için alacağı şarkı miktarı da 6 veya 7 şarkı ile sınırlıdır.

33 Lük plak, En büyük ebatlı olan plaklardır. Alacağı şarkı miktarı da 16 civarındadır. Bunların şarkı alma kapasitesi şarkının uzunluğuna ve kısalığına göre değişir.

Taş plak, Bu plak modelimizde en fazla 4 şarkı kapasitelidir. Çünkü kayıt teknolojisi 100 seneden fazla olduğu için o zamanın Kayıtlarına göre alabileceği kapasitedir.

Silindir Plak, Bu plak modeli de Tek şarkı üzerinden kayıt olduğu için tek şarkı çalabilirsiniz. Bu plağın diğerlerinden farklı bir özelliği de Tek taraflı olmasıdır. Diğer plakların hepsi çift tarafından şarkı çalabilir.

Ayrıca 45 lik, 33 lük, taş plakların çalma aletleri aynı gibidir. Bu üç plağı da pikaplarda çalabilirsiniz.

Ama silindir plağı fonograf ile çalabildiğiniz için silindir plağı çalan aletin ismi fonograf dır. Diğerlerinin ismi gramofon ve pikap dır.

Bize nasıl en kolay nasıl ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy plak alanlar firmamıza hızlı ulaşmanız için sitemizde bir kaç tane iletişim seçeneği vardır.

Bunlardan bir tanesi sitemizin ana sayfasında üst bölümde hemen ara butonu var buna tıklayarak hemen müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilirsiniz.

Ayrıca yine akıllı telefonlarınızdan sitemize girdiğinizde kaşınıza çıkacak olan whatsapp iletişim butonuna tıklayarak direk resim atıp plaklarınızı satabilirsiniz.

üçüncü bir seçenekte yine sitemizin iletişim sayfasına girip hem mobil telefonunuzdan hem de masa üstü bilgisayarınızdan dosya yükle butonuna tıklayarak resim yükleyip iletişim bilgilerini girerek bizlere resim gönderebilirsiniz.

Çekmeköy plak alanlar siz değerli müşterilerimizin kolayca ve değerinde plaklarınızı satmanız için tüm kolaylıkları sizlere sağlamış bulunmaktayız.

Çekmeköy ilçemizin tüm mahalle ve semtlerinden plaklarınızı alıyoruz.

Çekmeköy plak alan yer

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim