Beykoz Plak Alanlar

Beykoz Plak Alanlar

Beykoz plak alanlar, ilçe genelinde plak alım hizmetine başlamıştır. Plaklarınızı değerinde satabileceğiniz artık bir firma var.

Beykoz ilçemizin tüm mahallelerin de plak alım hizmetine bu yazımız ile başlamış bulunmaktayız. Firmamız plak alım hizmetini ilçe genelin de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Beykoz ilçemiz de 44 mahalle bulunmaktadır. Bu mahallelerin mesafe fark etmez hepsinden 1 plak dahi eliniz de olsa alıyoruz.

Yani elimde bir tane plak var bunun için gelmezler veya almazlar diye düşünmeyin.

Eski plaklarınız nasıl olur. Eski plaklar 1960 – 1970 – 1980 yıllarına ait tüm plaklardır. Daha eski plaklar antika taş plak kategorisine girer.

Bu plakların iyi fiyata satmanız için gerekenler. Plaklarınızın temiz kablı ve iyi sanatçıların olması gerekir. Temizliği kondisyon diye anılır. Bu kondistonu da 10/10 üzerinden verilir.

beykozda plaklarınızı alıyoruz...

beykoz plak alan yerler

Az çizik olan bir plağın kondisyon değeri 10/8 diye söylenebilir. Plağınız bu şekilde temiz ise size gereken 2 şey kaldı.

Bunlardan birincisi plağınızın kabı diğeri de sanatçı. Plağınızın orijinal kabı var ise fiyatı da ona göre değerlenir.

Kondisyon ve plağınızın kabı tamam şimdide sanatçısı nasıl olmalı. Eğer plağınızın sanatçısı sevilen ve popüler bir sanatçı ise 100 tl lik bir plak bir anda 500 tl ye çıkar.

ama plağınızın kondisyonu 10/5 ise ve kabı yok ise aynı sanatçı ile plak 50 tl ye zor satılır. yukarıda saydıklarımız bir bütün teşkil eder.

Beykoz plak alanlar olarak bizde müşterilerimizin bize satmadan önce plaklarını koruması için bu bilgileri veriyoruz ki hem müşterilerimiz hem de biz plak dan kar edelim.

Plak satmak için bizi riva mahallemizden aradınız ve plaklarınız var. Müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayıp bize plak resimlerini atıp temizliğine baktık dan sonra size hemen en güzel fiyatı vermekteyiz.

Fakat sizin aramanıza bile gerek kalmaya bilir. Sitemize mobil telefondan girmiş iseniz. Sitemizin ön sayfasında whatsapp butonu göreceksiniz tıklayıp bize direk resim de atabilir plaklarınıza fiyat sorabilirsiniz.

Beykoz da plaklarınızı neden bize satmanız gerek ?.

Beykoz da plaklarınızı neden bize satmanız gerektiğini söylemek gerekirse biz plaklarınızı en yüksek fiyata alacağımızı garanti ediyoruz.

Eğer yukarıda saydığımız sebeblerin sizin plaklarda doğruluğu kanıtlanır ise gerçekten bizden başkasına yüksek fiyatdan satamazsınız.

Siz değerli müşterilerimizin bir şeye daha dikkatini çekmek istiyorum. Dedeleriniz den veya babanızdan kalan plak var ise yanında büyük bir ihtimal pikap da vardır.

Plak alanlar olarak elinize geçen bu pikapları da değerinde bize satabilirsiniz.

Beykoz plak alan yerler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim