Bakırköy Plak Alanlar

Bakırköy Plak Alanlar

Bakırköy plak alanlar  ve plak ekspertiz hizmetimiz ilçemiz genelinde vermeye başladık. Bizlere satabileceğiniz plaklarınızı değerinde almaktayız. Bunun için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bakırköy ilçemiz de bulunan şubemiz terakki caddesindedir. Elinizde bulunan plakları şubemize getirip anında nakite çevirebilirsiniz.

Plak üzerine alım satım yaptığımızı azda olsa duyurduktan sonra sizlere plaklarınızı nasıl koruya bilmeniz gerektiğini ve bizlere nasıl satabileceğiniz hakkında yazalım ki bize satabilmeniz kolaylaşsın.

Plaklar 3 kategoriden oluşur 45 lik, 33 lük, Taş plak bu plaklarınızı alıyoruz. Antika silindir plaklarınızı da almaktayız.

Öncelikle plaklarınızı nasıl korumalısınız ?. Bu sorunun cevabını bizim sitemizden başka bir yerde bulamazsınız.

Değerli müşterilerimiz ailenizden elinize geçen veya gençliğiniz de kendinizin biriktirdiği plakları korumanız için öncelikle dikkat etmeniz gerekenleri sıralayalım.

Bakırköy plak alanlar bu yönde eski tecrübeye sahipdir. Plak PVC üretimi olduğu için plaklarında en aşağı 1980 yıllarında üretilmiş olması sebebi ile korumaya muhtaç üründür.

bakırköy plak alım merkezi

bakırköy plak alanlar

Bu korumayı nasıl yapabiliriz diye soracak olur iseniz onuda şöyle tarif edelim.  öncelikle plaklarınızın orjinal kaplarında olmasına dikkat edin. İkincisi kullanmak için çıkardığınız da birbirine veya başka bir yüzeye sürtmeyin.

Sürtünme ile plaklarımızın ses kanalları bozulur buda size fiyatı düşerek yansır. İkinci bir husus da plaklarınızın kabları yok farz edelim. Bunu da şu şekilde çözebilirsiniz. Her plağınızın arasına en kolayı gazete koyarak bunu önleye bilirsiniz.

En son olarak da plaklarınızın kırılmamasına dikkat etmeniz lazım gelir. Kırılma çabuk olur bunun da sebebi PVC oluşundan kaynaklanır.

Başta da söylediğimiz gibi plaklarınız en aşağı 30 – 40 senelik olduğu için PVC kuruma yapabilir buda plaklarınızın hassas olduğuna delaletdir.

Bunun için de plaklarınızın üstüne ağır bir şeyler koymayınız.

Bakırköy plak alan yerler olarak bizde bu plaklarınızı sizlerden değerine alıp müşterilerimiz ile buluşturmak niyetindeyiz.

Bize ulaşmanız da kolaydır. Sitemiz üzerinden kolayca resim gönderip değerinde satabilirsiniz. Resim gönderim işi de Whatsapp üzerinden en kolayıdır. Bunun için de akıllı telefonlarınızdan sitemize girdiğiniz de sizlerin karşısına hemen Whatsapp iletişim butonu çıkacaktır.

Tıklayın hemen resim gönderimi gerçekleştire bilirsiniz. Bende akıllı telefon yok diyorsanız sizin içinde kolaylığımız var.

Sitemize girin iletişim sayfasına tıklayın sayfamızdaki yönergeleri takip edip dosya yükle butonu ile resim yükleyip hemen bize göndere bilirsiniz.

Bakırköy Plak  Alan Yerler

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim